משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח

סגור
סינון לפי
חיפוש
קטגוריות

הריון ראשון, ילד שני- סיפורה של שירי פדלון מילר

שירי פדלון מילר, לא ויתרה על החיים, האופטימיות ושמחת החיים גם ברגעים הכי קשים. לאחר שהחלימה מסרטן השד לפני 4 שנים, בגיל 36 שירי בהריון ראשון ומצפה לילד שני שיצטרף למשפחה. הגוף שעבר 9 חודשים של כימותרפיה, ניתוח והקרנות- מצליח להביא חיים חדשים לעולם. "זה נס. באמת שאין לנו מילים" מספרת שירי ומדברת על הליך הפונדקאות, האופטימיות והחיים שאחרי הסרטן.  

שירי פדלון מילר החלימה מסרטן השד לפני כ- 4 שנים ומספרת לנו היום על הנס הפרטי שלה. "שבועיים לפני גיל 32 אובחנתי עם סרטן השד" מספרת שירי, "4 חודשים לפני גיל 33 החלמתי. תשעה חודשים של טיפולי כימותרפיה, ניתוח והקרנות הולידו אישה אחרת ממה שהייתי בזמן שאישה אחרת נשאה ברחם שלה את הילד הראשון שלי. את לוקא הבאנו לעולם בהליך פונדקאות כי לא ידענו מתי ואם אוכל להיכנס להיריון בגלל התרופות הניסיוניות שלקחתי". 

בגיל 36, שירי בשבוע 38 להריונה, נשואה לרוי ואמא ללוקא בן השנתיים וחצי. "חודש לפני שמלאו ללוקא שנתיים, גילינו שאני בהיריון" מספרת שירי, "כל כך רציתי את ההיריון הזה, את האישור הזה לגוף הבריא, החזק, המתגבר שפחדתי להתרגש. אז שמחנו אבל בזהירות. אבל עוד בדיקה עברה ועוד אחת, עוד חודש עבר ועוד אחד. והנה הגעתי לחודש תשיעי, וסכר ההתרגשות נפרץ. לא בחרנו לו עוד שם אז בינתיים הוא ״ניסים״. יום יבוא ונספר לו למה".

איך גילית שאת בהריון?

"בבדיקת הריון. לא ידענו אם זה יהיה אפשרי אז היינו בשוק מוחלט והתרגשות מטורפת!" 

זה הריון ראשון אבל בעצם מצפים לילד שני שיצטרף למשפחה. איך ההרגשה?

"זה מאד מוזר כי בעצם בניגוד לסיטואציה הרווחת של היריון ראשון וילד ראשון שם יש זמן להתכנס לנוח ולהתכונן לקראת הלידה תוך הקשבה לגוף ולנפש, פה למעשה יש ילד בבית אז הכל מאד אינטנסיבי. מצד שני, זה העביר את ההיריון מאד מהר בלי הרבה זמן למחשבות או דאגות אז זה גם היווה יתרון." מספרת שירי, "אני מאמינה שבכל דבר יש גם צדדים חיוביים, הכל תלוי איך מסתכלים על הדברים."

 היו לך חששות לאחר שגילית שאת בהריון? איך הגוף יתמודד עם ההיריון לאחר כל הטיפולים שעבר? 

"כל היריון טומן בחובו חרדות. אני לא מכירה אף אישה בהיריון שלא היו לה חרדות או דאגות. אז אצלנו נוספו חרדות קצת אחרות בגלל ההיסטוריה שלי אבל ברוך השם כל הבדיקות יצאו תקינות."

איך ההרגשה להיות בהריון כנגד כל הסיכויים?

"הודיה מטורפת. נס גלוי. באמת שאין מילים."

 איך את מרגישה עם הגוף שלך בהריון?

"בעיקר מודה לו כל יום ומתפעלת ממנו בטירוף שאחרי כל מה שהוא עבר הוא מייצר חיים."

מתכננת לידה טבעית או לא מוותרת על אפידורל?

"למדתי בדרך הקשה שהתוכנית שלנו מאד קטנות לעומת החיים, אז מה שיבוא יבוא. הדבר היחיד שחשוב לי הוא שהעובר ואני נהיה בריאים ושלמים."

ועכשיו לשאלה הכי הריוניות שיש, מה הקרייבינג ההריוני שלך?

"סביח וגומי חמוץ! נורא ואיום אבל מה נעשה."

 למה את הכי מחכה אחרי הלידה?

"לישון על הבטן".

מה לגבי ספורט בהריון?

"משתדלת לשמור על 4 אימונים בשבוע אבל מאד סלחנית עם עצמי כשזה לא קורה."

מה את הכי אוהבת ללבוש בהריון?

"את הבגדים של בן הזוג שלי:) ולהרצאות את החליפה המושלמת של אבישג ושמלות, שמלות, שמלות!"

מה המסר שלך לנשים צעירות שחולות או מחלימות מסרטן ?

"שהכל אפשרי! שסטטיסטיקה היא רק מספר אבל הנפש והגוף הם עולם שלם. שכמה שהכל נראה מאתגר וקשה תוך כדי, יש חיים גם אחרי. אמנם חיים אחרים אבל יש חיים. ושהכל הכל עובר ❤️"