משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח

סגור
סינון לפי
חיפוש

מדיניות וערכים

הקולקציה כולה כחול לבן – כל הבגדים מיוצרים בישראל מהיום הראשון לפעילותנו בכוונה רבה, כחלק ממדיניות של עידוד הייצור המקומי בכל מקום שניתן לעשות זאת וטיפוח ענף הטקסטיל בארץ. בצורה זו אנו נהנים מצד אחד מאיכות מוצרים מעולה הנובעת מקרבתנו ליצרנים וזמני אספקה קצרים המאפשרים לנו לספק דגמים חדשים מדי שבוע לחנויות ומצד שני נותנים את חלקנו לפרנסת עובדי ענף הטקסטיל בארץ הזקוקים לעבודה לאחר שרוב הרשתות הגדולות עברו לייצר בסין.

חווית קניה ושירות יוצאות מן הכלל –מהיום הראשון שבו יצאנו לדרך בשנת 2005 שמנו את הלקוח במקום הראשון. היינו היחידים בשוק (טוב, גם IKEA) שהחזירו כסף מזומן ולא זיכוי לכל לקוחה שביקשה הרבה לפני שהיה חוק כזה ועד היום אנו יוצאים מגדרנו כדי שכל לקוחה תרגיש מרוצה. כל פניית לקוחה מגיעה ישירות אלי ומקבלת טיפול מלא, אנו מספיק קטנים כדי להעניק חוויה אישית ולא פס ייצור. 

עיצוב מעולה וייחודי זמין לכל אחת – זה למעשה היה החזון שלאורכו הקמתי את העסק. רציתי שכל אחת תוכל להראות כמו מיליון דולר בהריון שלה בלי להיכנס לחובות ולכן בחרתי רמת תמחור נמוכה בהרבה ממה שנהוג לבגדי מעצבים. אני לא מתחרטת לרגע על האסטרטגיה הזו היות ובשביל זה הקמתי את העסק מלכתחילה. איוונה טראמפ תמצא דברים יפים גם בלעדי, אני צריכה לדאוג ליתר.

סובלנות ושוויון הזדמנויות – אני דוגלת במדיניות של אי אפליה כלפי כל אדם באשר הוא, ספקים ולקוחות כאחד. בין ספקינו, עובדינו ולקוחותינו כל מרקם האוכלוסייה שבארץ – יהודים, דרוזים, ערבים, דתיים וחילוניים, בעלי מוגבלויות ועולים מכל המדינות. כולנו חיים כאן יחד ואני שמחה לספק לכולם עבודה או למכור את העיצובים שלי.

 העצמה נשית – כמי שעוסקת בנושא כל כך נשי, יש לי אג'נדה ברורה להעצים נשים אם בהלבשתן בבגדים הכי יפים בתקופה שבה לא קל להתלבש גם ככה ואם בהעסקתן או בכל צורה אחרת. אני מעסיקה נשים רבות ואף נותנת עדיפות להעסקת נשים בהריון (אם לא אנחנו, אז מי?). אנו תורמים מדי שנה לארגונים העוזרים לנשים במצוקה את רוב העודפים שלנו וכן מעורבים בפרויקטי העצמה נשית שונים.

תרומה לקהילה – כחלק אינטגרלי מהקהילה אני מקפידה לקחת חלק בפרויקטים שאני מאמינה בהם: מלחמה באיידס, תרומת בגדים לנשים נזקקות ותרומה כספית לעמותות איתן אנו חולקים ערכים משותפים. 

ידידותיות לסביבה – אני משתדלת שכל חלק בעסק יהיה ירוק ככל שניתן, החל בבדים וכלה במיחזור או בויתור על הדפסות לא הכרחיות (השנה אפילו ויתרנו על קטלוג מודפס והסתפקנו במדיה אלקטרונית בלבד – עוד עץ שמח).