משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח

סגור
סינון לפי
חיפוש

שבוע 34 להריון

-יום שלישי, 05 יוני 2018

איזו תחושה מהטרימסטר הראשון חוזרת אליך ואיך אפשר להקל, מה תפקידו של בן/בת זוגך בשלב הזה

השינויים שאת עוברת:
תחושות העייפות והתשישות שליוו אותך בטרימסטר הראשון חוזרות להדרן - לגוף קשה לסחוב כל כך הרבה משקל עודף וזה גורם לאי נוחות וכמובן, קשיי שינה- נסי להגביה את ראשך עם כרית נוספת, ואל תשתי הרבה מידי נוזלים בשעה-שעתיים לפני שאת הולכת לישון. ככל שעוברך נדחק מטה לעבר תעלת הלידה, תחושות לחץ ועקצוץ באזור האגן נפוצות יותר, עד כדי שלעתים את חשה שהתינוק עומד ליפול הישר החוצה. זה נפוץ ואין מה לדאוג, אך אם את בכל זאת מוטרדת  מכך, דברי עם הרופא המטפל. 

התפתחות העובר:
שכבת הוורניקס דמוית השעווה העוטפת את גופו של עוברך מתעבה. ריאותיו של תינוקך ממשיכות בתהליך ההבשלה לקראת יציאתו לאוויר העולם.

משימות ופעילויות מומלצים:
השבועות הראשונים שלאחר הגעתו של תינוקך הביתה, לחיק המשפחה, נוטים לרוב להיות עמוסים, מלחיצים ומאתגרים, אפילו לבשל לא יהיה לכם זמן…. אז למה שלא תעשו זאת עכשיו - בשלו, אפו והקפיאו ארוחות כבר עכשיו, ותוכלו ליהנות מהמטעמים האהובים עליכם גם אח״כ.

הגיע הזמן לגייס את בן/בת זוגך לעיסוי פרינאום, זה יעזור לך להגיע לחדר הלידה יותר מוכנה ואף מפחית את הסיכויים לחתכים באזור העדין של חיץ הנקבים. את העיסוי מומלץ לעשות עם שמן ייעודי לפרינאום או עם שמן שקדים, אותם תוכלי לרכוש כבר עכשיו.

 

סרטון התפתחות העובר בשבוע 34