אין מוצרים בסל הקניות שלך
סגור
חיפוש
Filters

ערב טוב לך את מושלמת

הבלוגרית שירלי טמיר shirleytamir@ כותבת על הסוגייה שכנראה מטרידה כל אישה בהריון וגם נותנת כמה טיפים מעשיים:
מה ללבוש לאירועים חגיגיים בשבועות המתקדמים של ההריון?

הקיץ כאן ואת בהריון והשילוב הוא לוהט וזה עוד לפני שנכנסה למשוואה החתונה של אחותך הקטנה או אירוע הברית של החבר הכי טוב שלך מהתיכון שסופסוף נולד לו ולבן זוגו, בן בכורההתרגשות בשיאה רק בעיה קטנה: האירועים המכוננים הללו קורים בדיוק כשאת בשבוע 39 פלוס 5 ולמה? כדי שתהי עסוקה בשתי שאלות קריטיות: האם אני בכלל אצליח להגיע לאירוע? ואם כן מה לעזאזל אני אלבש?! כן, מרפי אוהב אותנו במיוחד בתקופה הזו.  

אז אחרי שהצטרפתי לבן זוגי לחתונה של מישהי מהעבודה שלו כשאני בשבוע 36 (או יותר נכון הבטן שלי הייתה ה +1 שלו ואני נגררתי אחריה...) יש לי כמה מסקנות חשובות לחלוק עימך:

  • רגע לפני שתצאי מהבית יש מצב שתחשבי - זה לא משנה מה אני אלבש גם ככה אף אחד לא ישים לב כי הבטן גונבת את ההצגה. אבל זה לא נכון. כי את שמה לב. ואם תלבשי בגד שיגרום לך להרגיש יפה, אז גם אחרים ישמו לזה לב. וחוץ מזה, אם בשלב הזה בעלך עוד לא יודע שעליו להרעיף עליך מחמאות כי זו הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הורמונים ועם החיים בכלל, אז זה זמן מצויין לתזכר אותו (או לשלוח לו באלגנטיות את הכתבה הזו ולמרקר את השורה האחרונה). 

  • נכון שזה קודם כל הבטן. והיא גדולה. כמו שהיא צריכה להיות. יש שם בנאדם בפנים… ושיהיה ברור שכולם, כולל כולם, יעירו איזו הערה (שלא לומר ישלחו ידיים). העובדה היא שקשה להתעלם וגם אנחנו חיים במדינת ישראל אז אף אחד אפילו לא מנסה. תבואי מוכנה נפשית לזה. ותנצלי את זה כהזדמנות להרים לעצמך - כל מי שיסתכל עלייך יגיד ״ואוו״! חייכי ותגידי ״כן כן, היא מפוארת״. כי זה באמת מה שהיא. ומה שאת. 

  • הדבר הכי חשוב לפני שאת הולכת לאירוע הוא בחירת הבגד. טיפ חשוב זה לזכור להצטייד בכמה אפשרויות. כי אם בדרך כלל לוקח לנו שעות לבחור מה ללבוש וכל הארון מוצא את דרכו אל המיטה אז בהריון יש גם את עניין מצבי הרוח. צריך לקחת את זה בחשבון ובכל מקרה לדאוג שיהיה לך את שמלת ה״דיפולט״ כלומר השחורה המחמיאה, קצרה, ארוכה או מידי כזו שתתאים לך לכל ג׳ננה שלא תגיע. ורצוי בשתי גרסאות - צמודה ואוברסייז. אין לדעת מראש מה מהם יעצבן אותך ומה יבוא בדיוק בטוב. 

     

  • גם אם את לא שלמה עם הגוף שלך. וגם אם עלית במשקל יותר ממה שרצית - אל תהיי קשה עם עצמך. ואל תתחמקי מהמצלמות, להיפך. כי בזמן שבו כולם סביבך מפזזים, דופקים עוד איזה שוט - את מייצרת חיים. וזה הדבר הכי מדהים ובלתי נתפס שיש. וגם משהו שאנחנו נוטות ״לשכוח״ כשאנחנו עסוקות במספר על המשקל, בסימני המתיחה, בשעות השינה שחומקות מאתנו ובגעגוע העז לסושי... ואלו כולם דברים חשובים אבל הם גם אמצעים להשגת המטרה. או ליתר דיוק לפלא עולם הזה שמתרחש בתוכנו. וזה משהו שאת בהחלט רוצה לתעד. אז אל תברחי מהמצלמות. 

  • מכל הסיבות האלו כאן יש לי עוד טיפ אחד קטן - תרשי לעצמך. תרשי לעצמך לבלוט. תבחרי בבגד המנצנץ או בצבע הדומיננטי, אם זה מה שאת אוהבת. תהני מהכאן ועכשיו. ותזכרי שעם כל האתגר, ללכת לאירוע בשבוע 40 זה עדיין יותר טוב מללכת לאירוע שלושה שבועות אחרי לידה. (ששש שמרפי לא ישמע). 

     

  • אחרון חביב - אפשר וכדאי להסתכל על האירוע הזה כדייט יקר ערך (ולא רק בילוי פשוט יקר) כי מי יודע מתי פעם הבאה יצא לך להתאפר, להתגנדר ולצאת מהבית אל אוויר העולם. אם את כבר אמא אז את יודעת שבשבועות (או חודשים) הקרובים כנראה תשהי בפיג'מה מלאה בכתמים. ואם את עוד לא אמא אז בכלל עופי על ההזדמנות לצאת מהבית מבלי לשלם כסף לבייביסיטר. למעשה, זו בעצם ההזדמנות שלך לדפוק הופעה ואני אומרת - לכי על זה. על כל הקופה. 

שיהיה הרבה מזל טוב. ולחיים עם כוס קרירה של סודה שעושה נעים לצרבת.
שלך, שירלי טמיר

קטגוריות
×

Hi, we noticed that you are browsing in AVISHAG ARBEL Israeli website which does not ship to your address.