משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח

סגור
סינון לפי
חיפוש
קטגוריות

בן או בת? גלי לפי הטבלה הסינית

אגדה מספרת שהנוסחה לחישוב מין הילוד - הטבלה הסינית,  התגלתה בקבר קיסרי קדום לפני כ-700 שנה, עותק של המסמך נשמר במכון למדע של בייג'ין. על פי הכתובים מידע נסתר זה היה בשימוש בזמן שושלת טנג (1644-1911 לספירה) על ידי האצולה הסינית.
בסוף ימיה של השושלת, השתלט על הקיסרות, בדרך של הפיכה. איחוד הכוחות הלאומיים ומידע רב ערך רב, כולל הנוסחה למציאת מין הילוד, נלקחו . מסמך זה הגיע במקרה לידיו של אציל אנגלי שתרגם אותו, השתמש בו ופרסמו.
הנוסחה מאפשרת לחזות את מין הילוד או לתכנן על פיה את זמן ההתעברות.


לוח השנה הסיני - הטבלה הסינית 

לוח ההיריון הסיני מבוסס על יין וינג, חמשת האלמנטים ושמונה הטראגרמות. כדי לחזות את מין הילוד יש צורך בגיל האם על פי לוח השנה הסיני ובחודש ההתעברות. על פי לוח השנה הירחי יש להוסיף שנה לגיל האם הנוכחי.

מדוע יש להוסיף שנה? הסינים הקדמונים הוסיפו לגיל הילוד גם את תשעת החודשים בהם הוא שהה בבטן אימו. למשל, אם את אישה ונולדת בחודש יוני 1980. על פי לוח השנה המערבי בשנת 2007 את בת 27. אך על פי לוח השנה הסיני הירחי הנך בת 28 (נוספו לך תשעת החודשים בהם שהית בבטן אימך). גיל האם בנוסחה מוגבל ללידה עד גיל 45, עניין של תרבות.

מה עוד חשוב לדעת לגבי לוח השנה הסיני ? 

כל חודש מתחיל ביום אחר. אם הייתה התעברות ב-4/3 אתם עדיין שייכים לחודש פברואר על פי הלוח הסיני, כך שאם נולדתם לפני 4/2 בכל שנה, מחשבים את שנת הלידה שנה אחורה. מי שנולדה בינואר 1980 נחשבת כמי שנולדה בשנת 1979

אז איך תדעי מה צפוי להיות לך?

אם היית בת 35 ביום ההתעברות וההתעברות התרחשה בחודש ינואר, מצאי בטבלה את ההצלבה בין "ינואר" בטבלה לבין גיל האם "35". רשום שם "בן" - כלומר, הטבלה טוענת שאת נושאת ברחם עובר ממין זכר.

עכשיו אחרי שגילית מה מסתתר לך בבטן, נשאר לך לחכות עוד קצת ולשמוע את הרופא אומר לך את מה שהסינים כבר גילו עליך...

עד אז אנחנו מזמינות אותך לטייל באתר שלנו ולהתפנק במלתחה מושלמת להריון. מוכנה? לחצי כאן לשופינג הריוני

לא נמצאו מוצרים מתאימים. כדאי לחפש גם בתוך תאור המוצר