אין מוצרים בסל הקניות שלך
משלוחים והחזרות חינם | שובר מתנה | תתקשרי אלינו 03-6810018
סגור
חיפוש
Filters

את בהריון ואין לך מה ללבוש?

את בהריון ואין לך מה ללבוש? את לא לבד. סביב שבוע 10-14 המותן נעלמת, החזה גדל במידה אחת לפחות והופ... המכנסיים כבר לא נסגרים, ונדמה לך שכל החולצות שלך התקצרו והפכו לחולצות בטן, שאולי מתאימות באורח מפתיע לצו האופנה העכשווי, אך לא בהכרח מתאימות לסטייל הפרטי שלך.

עם היקף החזה המשתנה, תשמחי לגלות שיש אביזר כזה שנקרא, ״מאריך חזייה״, גם הקאפ יגדל במידה וזו רק ההתחלה.... עם הזמן גם האגן יתרחב (הרי צריך לצאת ממנו תינוק בסופו של דבר...) והבטן תגדל ותגדל עד כדי כך שאם בארונך הרגיל ישנם עשרה זוגות מכנסיים, עכשיו יוותרו לך, ככל הנראה, שניים בלבד ואותם תלבשי ותכבסי פי חמש(!) מכל מכנסיים רגילים אחרים שיש לך בארון.

אז המצב בשדה השופינג ההריוני הוא כזה:

75% מההריוניות יבחרו ללכת על קולקצייה הריונית המותאמת לגופן המשתנה, קולקציה "חכמה" יותר או פחות, הדומה לסגנונן הרגיל שלך או שונה בתכלית, לאלו שהחליטו להתפרע וללכת עם השינוי עד הקצה. 
מה שבטוח הוא, שכמעט כולן עוברות שתי עונות בהריון ועולות בשתי מידות. 
מלתחה חכמה אם כן, תתחיל בדרך כלל בזוג מכנסיים נוח ומחמיא – כזה שעליו תוכלי לבנות את בסיס מלתחת ההיריון שלך.

מאידך גיסא, 25%  מאתנו לא יקנו בגדי הריון ייעודיים כלל, בפניהן עומדות ארבע אפשרויות:

  1. ללכת לתופרת השכונתית  עם מכנסיים/ג'ינס גדול במידה + חצי מטר בד לייקרה נמתח ולהפכם להריוניים. מגדילות הראש שבינינו אף ייצרו לעצמן כמה דגמים ייחודיים להריון כמו טופים או שמלות לאירועים.
  2. ללכת לחנויות למידות גדולות, יש כמה רשתות המתמחות במידות גדולות, שם תמיד יהיו בגדים גדולים שיכולים להעביר אתך את ההיריון עד שבוע 40. אגב נשים במידות נדיבות זקוקות מלכתחילה לפחות בגדי הריון, מהסיבה הפשוטה שהן יכולות להמשיך וללבוש את הבגדים הרגילים שלהן וברוב המקרים הם יתאימו לשינויי הגוף.
  3. ללכת פעם בשבועיים-שלושה לזארה / מנגו / קסטרו ובכל ביקור לרכוש כמה פריטים שכנראה יתאימו לשבועיים-שלושה הבאים...עד השינוי הגופני הבא...
  4. לוותר באחת על לבוש טרום הריוני, וללבוש בעיקר טרנינגים וחולצות טי של בעלך.

אגב, כנראה שלא יספרו לך את זה, אך סיכוי גדול שלא תחזרי מיד לגופך הטרום הריוני. רוב הנשים נשארות עם השינויים חודשים לאחר הלידה. מסתבר שיש אפילו שם לתקופה הזאת, היא נקראת ״בין ההריונות״, כשהגוף נשאר אי שם סביב חודש חמישי , בין הלידה ועד ההיריון הבא....

אז אולי בצדק מותר לך  לומר ולהרגיש " אני בהריון...אין לי מה ללבוש" זו באמת תקופה שבה אין לך כמעט מה ללבוש, אך כפי שראית בכתבה, יש פתרונות לכולן. בטוח ישנו גם אחד בשבילך. 
והכי חשוב, תתאהבי בשינוי, כי המתנה שתבוא אחריו שווה את הכל!

קטגוריות
×

Hi, we noticed that you are browsing in AVISHAG ARBEL Israeli website which does not ship to your address.